Õppemaks

Õppemaks 2023/2024. õppeaastal oli 1691 eurot aastas, 178 eurot kuus.

Õppemaks 2024/2025 õppeaasta eest on 1852,20 eurot aastas, 195 eurot kuus.

Lilleoru Põhikoolis tuleb õppemaksu tasuda 9,5 kuu eest. Poole juuni, juuli ja augusti eest õppemaksu ei arvestata.

Õppemaksule lisandub toiduraha ja tasu pikapäevarühma ning huviringide eest.

Lähtuvalt pere majanduslikust olukorrast on võimalik taotleda õppemaksu soodustust Lilleoru Põhikooli põhikirjas kehtestatud korrale.

Haridus- ja Teadusministeerium viib läbi järelevalvet koolides kehtestatud õppemaksu üle. Vanematel on võimalik tutvuda õppemaksuga seotud infomaterjaliga eraüldhariduskoolide lapsevanematele Haridus- ja Teadusministeeriumi veebilehel https://www.hm.ee/et/uudised/infomaterjal-erauldhariduskoolide-lapsevanematele. Käesoleva õppemaksu järelevalvega seotud praktiliste küsimuste ja infoga on lapsevanemal võimalik pöörduda HTMi õiguspoliitika osakonna järelevalve valdkonna peaeksperdi ning sisuliste küsimustega, mis on seotud õppemaksu kehtestamise ja erakoolide rahastamisega, on võimalik pöörduda HTMi haridusvõrgu osakonna nõuniku poole.

“Koolivaheaeg? See on milleks? Ma tunnen, et see on nagu laste kiusamine, et nad kooli ei saaks minna.,” I klassi õpilane Sandra