Meist

Lilleoru Põhikooli arengusse on aktiivselt kaasatud õpilased, nende vanemad, koolitöötajad ja toetajad, lisaks erinevate erialade eksperdid ja välisvabatahtlikud.
Kooli arengut toetavad juhatus ehk koolipidaja, kooli nõukogu ja vabatahlikkuse alusel moodustatud töögrupid, kuhu kuuluvad põhikooli meeskonna liikmed, põhikoolis õppivate laste vanemad, meid toetavad vabatahtlikkud ja mitmed teised haridusvaldkonna asjatundjad.

• Lilleoru Põhikooli nõukogusse kuuluvad lapsevanemate, õpetajate ja koolipidaja esindajad ja kooli direktor.  Nõukogu ülesanne on kooli arengu toetamine ja suunamine, tagades, et kooli tegevus vastab selle missioonile ja visioonile. Nõukogu liikmed teevad koostööd, et arendada ja täiustada kooli õppekava, toetada õpetajaid ja õpilasi ning edendada teadlikku ja kestlikku haridust.
  • Lilleoru Põhikooli arendusgruppi kuuluvad lapsevanemad vabatahlikkuse alusel, koolipidaja ja õpetajate esindajad ning meie kooli toetajad. Arendusgrupi eesmärgiks on kooli pikemaaegsed perspektiivide väljatöötamine, ruumilahenduste leidmine ning kooli jätkusuutliku majandamisele kaasaaitamine.
  • Kooli fondi töögruppi kuuluvad lapsevanemad ja meie kooli toetajad. Töögruppi eesmörk on tuua Lilleoru Põhikooli andekaid, ettevõtlikke ja omanäolisi külalisi, nede projektide algatamine ja elluviimise koordineerimine; vabatahtlike annetuste kogumine ning tuluürituste korraldamine.
  • Kommunikatsioonigruppi kuuluvad lapsevanemad, juhatuse esinada ning oma eriala eksperdid. Kommunikatsiooni töögrupi eesmärk on tagada tõhus ja selge suhtlus kooli ja selle erinevate sidusrühmade vahel. See hõlmab suhtlust õpilaste, vanemate, õpetajate, kooli juhtkonna, meie toetajate ja laiema kogukonnaga. Töögrupp vastutab kooli positiivse kuvandi loomise ja hoidmise eest, jagades olulist teavet kooli tegevuste, sündmuste ja saavutuste kohta. Samuti tegelevad nad kooli väliskommunikatsiooni strateegia väljatöötamise ja elluviimisega, et tagada kõigi osapoolte informeeritus ja kaasatus kooli arengusse ja igapäevaellu.