Toeta meid

Kui sa oled hariduse toetaja, kes usub teadliku arengu ja kestliku eluviisi olulisusesse, siis Lilleoru Põhikool on just see koht, kuhu oma panus anda. Meie kool pakub lastele unikaalset õppeprogrammi, mis toetub laste kaasasündinud uudishimule ja huvile, arendades samal ajal nende tähelepanu- ja keskendumisvõimet ning emotsioonidega toimetulekut.

Kutsume sind üles toetama Lilleoru Põhikooli tegevust annetustega. Sinu panus aitab meil jätkata ja arendada meie unikaalset õppeprogrammi, pakkuda lastele parimat võimalikku haridust ning luua turvaline ja toetav keskkond, kus iga laps saab kasvada arukaks ja ennast usaldavaks inimeseks.

Annetuse saad teha:
Tuleviku Hariduse SA
a/a EE937700771008235245
selgitus “Annetus põhikoolile”

Iga annetus, olenemata suurusest, on oluline ja aitab kaasa meie kooli missiooni täitmisele. Täname Sind toetuse eest!