Meie lugu

Lilleoru Põhikool avas uksed 2018. aasta septembris unistusega, et see oleks terviklik keskkond uuele põlvkonnale.

Missioon

Lilleoru Põhikool on lapse igakülgset arengut toetav õpi- ja kasvukeskkond, kus on võrdselt tähtsal kohal teadlikkuse kasutamine ja heatahtlikkus, akadeemilised teadmised, loovad ja praktilised oskused, koostöö ning looduslähedus.

Visioon

Lilleoru Põhikool on humaansuse kasvulava. Koostöös perede ja kogukonnaga aitame lapsel kasvada arukaks, julgeks, sisemiselt vabaks ja loomulikult heatahtlikuks kestliku elu loojaks, kes väärtustab loodust ja planeedi ressursse.

Meie kooli õpilase väärtused

Heatahtlikkus

Hoolin siiralt ja südamega iseendast, oma perekonnast ning sõpradest ja teistest elusolenditest. Panustan heade suhete loomisesse ja hoidmisse.

Julgus avastada

Tahan uurida ja teada saada, mis on asjade taga. Miks küsimus on mulle omane, küsin seda ka iseendalt. Mind teeb julgeks avastamise juures tahe maailma paremaks muuta.

Koostöö

Olen orienteeritud koostööle. Usun, et avatud, sõbralik ja tulemustele suunatud koostöö loob sünergia, mis teeb koolipere tugevaks ja aitab meie koolil kasvada.

Looduslähedus

Austan ja hindan ümbritsevat keskkonda koolis ja kodus, Eestis ja kogu Maal. Suhtun loodusesse heatahtlikult ja panustan igapäevaselt jätkusuutlikusse.

Õpilase tagasiside

“Ma nagu ei õpigi, sest see on mäng, aga siis pärast saan aru, et ma hoopis ikkagi õppisin”, I klassi õpilane Sandra